BellParma*PL

To niewielka, certyfikowana hodowla kotów brytyjskich krótkowłosych. Nasze kotki są prawidłowo socjalizowane, dbamy o ich zdrowie i rozpieszczamy.

Pewna hodowla

Nasza hodowla posiada członkostwo w Polskiej Federacji Felinologicznej „Felis Polonia” (FPL) , oraz z sukcesami uczestniczymy w wystawach.
Aktualne mioty
+ 48 728 821 124 sealcolorpoint@gmail.com
plende
Jesteśmy wdzięczni za uwagę poświęconą naszej hodowli.

Aby nasz dialog się odbył, bardzo prosimy naszych gości o przedstawienie się w listach, które otrzymujemy w naszej skrzynce odbiorczej : sealcolorpoint@gmail.com

Bardzo cenimy nasze zwierzęta i ich linie hodowlane. Dlatego starannie wybieramy przyszłych właścicieli dla naszych kociąt. Jeśli jesteś zainteresowany kotkiem z naszej hodowli, napisz więcej o sobie - przedstaw się, wskaż swoje miejsce zamieszkania, w jakim statusie interesuje cię kotek: do hodowli lub jako zwierzę domowe (bez praw hodowlanych), czy masz hodowlę czy jesteś początkującym hodowcą, czy masz w domu jakieś inne zwierzęta?
Na litery składające się z jednego pytania: „Ile kosztuje kotek?”, Nie odpowiadamyGIC Kevin Sweet Cessidy*SK BSH n 33

Kocurek z naszej hodowli Kevin z tytułem Grand International Champion. Kot rasy brytyjskiej o kolorze seal colorpoint (czarne znaczenia). Duży kocur o milutkim usposobieniu.

CH JOKO BriCats Family*PL, BSH a 33

Śliczna Joko, zdobyła tytuł Championa na Międzynarodowych Wystawach Kotów Rasowych. Kotka koloru blue colorpoint (znaczenia niebieskie).

Miot na literę "G"
Urodzony w sierpniu 2019 roku